Kammerlander

1977 yılında faaliyete başlayan Kammerlander KML GmbH,  40 yılı bulan tecrübesiyle başta Avrupa Birliği olmak üzere dünyanın çeşitli ülkerindeki kullanıcılarına satış, kiralama, teknik servis ve bakım hizmetleri sağlamaktadır.

Kammerlander,  ARGE çalıştırmalarında üstün teknoloji imkanlarından faydalanarak, şirket içi disiplin unsurlarıyla teknolojik sunumlarını zaman içinde geliştirmektedir. İleri teknoloji sunumlarının yanı sıra kalite ilkelerinden ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir. Ekonomik ve teknolojik ürünleri ile müşteri memnuniyetini sağlamayı, köklü ve güvenilir firma imajını korumayı ve sürekliliğini sağlamayı ilke edinen Kammerlander uluslararası portföyünü giderek genişletmektedir.

Uzman ve deneyimli kadrosu ile faaliyet gösteren Kammerlander,  inşaat sektöründe kule vinç tedarik ve servis çözümleri ile müşterilerine etkili çözüm sunumları ile güvenilir iş çözümü partneri olarak hizmet vermektedir. Kammerlander markasını taşıyan 400’ü aşkın vinç halihazırda kullanımdadır.

Kammerlander kule vinçlerini emsallerinden ayıran özellikler;

  • Kule vinç ve aparatlarının tamamıyla Almanya’da yapılıyor olması
  • Yüksek dayanımlı malzeme ve denetimli robotik ileri kaynak teknolojisi kullanılarak imalatlarının yapılması
  • Güçlü motor sistemine sahip oluşları
  • Sağlamlıkları ve emniyetli oluşları (Vinçlerimiz AB standartlarına uygun ve CE belgelidir.)
  • 92 m. yüksekliğe kadar bağlanmadan fonksiyonel oluşlarıdır.